Koju mašinicu za bradu koristite? Imam Philips One Blade 360 ali nije mi nešt, moram dugo trljat lice da skratim kako treba.
Obični philips oneblade vec dugo godina, zakon stvarcica
Kupio neku no name na temu za siću - samo da može skraćivati.
Spring sale na amazonu, naručio za 42€ a bude 136€.
https://www.babyliss.com/uk-en/super-x-metal-series-15-in-1-multi-trimmer-7200U.html
1 lajk
Hvala na dijeljenju.
Mogli bi otvoriti novu temu na forumu, ako ekipi izleti nešto povoljno na net-u pa da podijele i sa ostalim članovima.
1 lajk
Neki Phillipsov trimer kaj je došao 160 kn tada… Meni je ok. Ne koristim nastavke pa skratim najkraće kaj mogu.
Ja trljam na 3mm sa Philips One Blade al mi je jaka brada i onda moram preći 50 puta po istom mjestu ![]()
1 lajk
